Türkiye'nin En Kaliteli Turizm Firmasıyız
YILLARDIR İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞIYORUZ.

1995 yılında kurulan Umek Turizm, yurtiçi ve yurtdışında geniş ve seçkin bir müşteri portföyüne sahip A Grubu bir seyahat acentesidir.

Umek Turizm Seyahat, sektörde edindiği hatırı sayılır birikim ve fark yaratma üzerine kurulu hizmet anlayışıyla; kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda özel projeler geliştirmekte ve bunları butik bir hizmet çerçevesinde uygulamaktadır. Tecrübeli kadrosu ve kapsamlı hizmet yelpazesi ile projenin A'dan Z'ye tek bir elden planlanıp gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.


Türkiye'deki birçok kuruluşun, kurumsal ve turistik seyahat ihtiyaçlarına yönelik programları, kısa sürede, avantajlı ve yaratıcı projelerle uygulamayı başarmıştır. Müşterilerinin vize işlemlerini, seyahat sigortalarını, otel, uçak ve araç rezervasyonlarını, tecrübeli rehberler eşliğinde kültür turlarını, restoran, tiyatro, yat gezisi ve benzeri organizasyonlarını düzenlemektedir. Ayrıca, A plus müşterilerine özel, geliş ve dönüş uçaklarının kapısında başlayan ve biten, programın her adımı VIP hizmet olarak gerçekleştirilen "Exclusive VIP Hizmetler" de Umek Turizm Seyahat tarafından sunulmaktadır.


A+ Hizmet Garantisi ile Unutamayacağınız Anılara İmza Atıyoruz