Bir servis düşleyin...!
Nelerin olmasını isterdiniz?

Düsüncesiyle yola çıktık. 1991 yılından bugüne önce güvenlik ve kalite, sonra yenilik ve gelisim vazgeçemedigimiz temel degerlerimiz oldu.

Tasıdıgımız sorumlulugun daima farkında olduk ve bu düsünceyle birçok ilkin altına imza attık. 1993 yılında “Türkiye’de Ögrenci ve Personel Tasıma Standardı”nı hazırlayarak TSE’ye güvenli servis hizmetinin esaslarını olusturduk. Servis sürücülerimize psikoteknik test uygulamasını baslattık. Güvenli sürücü seçim kriterlerini hazırladık, rehberli servisleri hayata geçirdik.

1991 yılında bir araçla çıktıgımız yolculuga bugün 1000’in üzerinde aracımızla devam ediyoruz. Benimsedigimiz “güvenlik, kalite, insana deger, çalısanına deger, çevreye ve topluma deger” ilkeleriyle bugün is dünyasının birçok seçkin firmasına ve egitim kurumlarına profesyonel tasımacılık hizmeti sunmaktan gurur duyarız..

Misyonumuz:

Müsteri memnuniyetini esas alan saygın ve yenilikçi deger sahibi, güvenli tasıma modelimizi koruyarak sürekli kılmaktır.

Vizyonumuz:

Servis tasımacılıgında özgün bir model olusturarak, sektörün gelecegine yön veren bir kurum modeli olmak ve marka degerini sektörün ilk üç firması arasında konumlandırmaktır.

Ana hedefimiz, personel taşıma hizmeti verme konusunda anlaşma sağladığımız firmaların personelinin, güvenli, huzurlu, sağlıklı ve dakik bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. ​

Verdiğimiz hizmeti, günlük rutin kontrollerle takip ederek araçlarımızda olası eksikliklerin giderilmesini sağlamaktayız. Müşterilerimizle yaptığımız düzenli görüşmelerle aldığımız geri dönüşler, hizmetin iyileştirilmesi için bizlere fayda sağlamaktadır. ​

Umek Tur verdiği hizmet ile personelin yorucu bir şekilde işe gelmesi engellenmiş olup, personelin işe geç kalmasını önlediği gibi, bazı problemlerden dolayı geliş zamanlarının değişkenliğini de azaltır. ​

Personelimizi güvenli ve konforlu bir biçimde taşıma hizmeti vermektedir.Ayrıca hizmet verilen personele Ferdi Koltuk Sigortası ve İhtiyati Mali Mesuliyet Sigortaları da yaptırmaktadır.

Öğrenci Taşımacılığında temel ilkemiz, firmamıza emanet edilen öğrencilerimizin güvenlik ve rahatını sağlayarak, güler yüzlü personelimiz ve kalitemizle, ailelerimiz ve okul yönetimlerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde hizmet kalitemizi standartların üstüne çıkarmak.

Tüm araçlarımızın okul servis hizmet yönetmeliğine uygun olmasıyla birlikte araçlarımızda titizlikle seçtiğimiz sürücü ve servis rehberlerimizin standart eğitimleri tamamlamıştır.

Araçlarımız ve personelimiz sizler için değerli olduğu kadar bizler içinde değerli olan öğrencilerimize, evlerinden ve okullarından vaktinde alıp güvenli ve rahat bir yolculuk sunmak için tüm koşullara sahiptir.

Araçlarımıza, müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile kontrol ve denetimlerimizi sık sık ve sürekli olarak yapmaktayız.

Neden Umek?

Umek Turizm, müşteri odaklı yaklaşımı, evrensel değerleri ve Seçkin yönetici kadrosunun liderliğindeki eğitimli personeli ile sektöründe kendisini kanıtlamış bir firmadır. Müşterilerine süratlı ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve taahhüt ettiği işlerini daima müşterilerinin koyduğu şartlara göre yaparak koşulsuz memnuniyetle hizmet vermeyi amaçlıyoruz.